Gregorovits Lipót Alapiskola Jóka

    Iskola u. 399/1, 925 23 Jelka

 

Szeretettel és tisztelettel várjuk Önöket  2020/2021-es tanév első osztályába való beiratkozásra. Kérjük, hozzák magukkal a személyazonossági igazolványukat és gyermekük születési anyakönyvi kivonatát.

 

Amiért jó hozzánk jönni:

 • az osztályok alacsony létszámúak, alaposabb egyéni foglalkozás a diákokkal
 • családias légkör, sok szabadidős, iskolán kívüli tevékenység
 • reggeli és délutáni napközis foglalkozás
 • gazdag szakköri tevékenység (gyermekszínpad, daloskör, rajzkör, turisztika, stb)
 • kicsiknek és nagyoknak színházlátogatást szervezünk,
 • nagyon sok hazai és külföldi tantárgy- és  levelezőversenyen veszünk részt,

         eredményesen.

 • Évkönyvet, naptárt adunk ki       
 • Korszerű tantermek, laboratóriumok, szaktermek (interaktív tábla, számítógépek) várják      tanulóinkat az új tanévben.      
 • beíratkozó elsős tanulóinknak ingyenes tanszercsomagot biztosítunk

  (füzetek, munkafüzetek)

 • tanulóink évente a Bethlen Gábor Alap ösztöndíjában részesülnek
 • egyszeri támogatás a magyar iskolába íratott gyerekek számára 10 000 Ft értékben, valamint iskolatáska a Rákóczi Szövetségtől

Gyerekek sítúrán, erdei iskolában, úszótanfolyamon vesznek részt, melyet az iskola szervez. Ezen kívül az osztályfőnökök egyéb kirándulásokat, exkurziókat, túrákat, előadásokat szerveznek. Minden évben egészséghetet tartunk, novemberben megemlékezünk névadónk munkásságáról, karácsonyváró műsort (Mikulás, elsősök avatása), farsangi karnevált, diákbált szervezünk. A „Föld napja” alkalmából kicsiknek, nagyoknak érdekes programot készítünk. A tanévet esztrádműsorral zárjuk.

 

Időpont:    2020. április 17. , 15.30 óra

Helyszín:    az iskola épülete

Amennyiben nem tudnak részt venni a beiratkozáson, elektronikus úton is megtehetik a zakladnaskolasvjm@stonline.sk oldalon. A szükséges nyomtatványok az iskola web oldalán, www.zssvjmjelka.sk találhatók.